Майстер-клас «Паперова лялька-мотанка»

В рамках виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» запрошуємо на майстер-клас «Паперова лялька-мотанка».
Мотанка – це не просто декоративна прикраса, саморобка або іграшка. Це оберіг який використовувався для захисту сім'ї і будинку від всього недоброго.
Її виготовляли із різними побажаннями, наділяли різними символічними значеннями: на щасливу долю, сприяння потаємним бажанням, гармонії людини з природою, на успіх і здоров’я, на добро і злагоду. І обов’язково, ці обереги несуть у собі позитивну енергетику.
Мотанка виконується виключно шляхом намотування, не має обличчя, власного імені і несе в собі тепло людських рук, любов і турботу, з якою створена… Згідно з народними повір'ями, такі обереги мають величезну силу і захищають людину від: злих сил, неприємностей, лихого ока, хвороб,нещастя.
Ми будемо робити ляльку добрих новин та гарного настрою. Три спіднички символізують тіло-душу-дух людини, три казкові царства: мідне – срібне - золоте. У щастя також три складові: якщо тілу добре, душі радісно, дух спокійний - людина щаслива. Ця лялька весела, грайлива, принесе в дім радість і щастя. Це оберіг гарного настрою.
Даруючи цю ляльку своєму другу, ви тим самим бажаєте підтримувати в нього гарний настрій і бажаєте йому отримувати тільки хороші новини.
Майстер-клас проводить методист, керівник гуртка виготовлення сувенірів Мікульська Анна Миколаївна.
Довідки за телефоном: 0970983676.
Вартість: 30 грн.