Анонс подій

Ловці снів
28.02.2021

Ловці снів

Майстер-клас «Ловці снів». Сьогодні ловець снів популярний сувенір, який часто купують туристи в магазинах з індіанськими сувенірами. Батьки вішають їх як амулети, що повинні приносити щастя. Ловці снів мають фільтрувати нічні сни. Кошмари або погані відчуття потрапляють у центральну павутинку, тим часом, хороші сни і позитивні відчуття проходять під нижнім пір’ям, щоб потроху дістатися до нас. Коли настає світанок - тепле світло сонця відганяє кошмари і вони зникають з л..

Ліплення трипільських статуеток-оберегів з глини
28.02.2021

Ліплення трипільських статуеток-оберегів з глини

Майстер-клас «Ліплення трипільських статуеток-оберегів з глини». Згідно традицій наших пращурів з далекої трипільської епохи ви зможете власноруч відтворити копії скульптурок з глини віком понад 5 тисяч років, дізнаєтесь, яку магічну силу вкладали трипільці у ліплення глиняних мисочок, горщиків, хлібців та тваринок, як у скульптурному форматі моделювали мрії про благополучне майбутнє для своїх близьких і рідних, створювали своєрідний «глиняний рай». Саме такі статуетки..

Агатангел Кримський: історичний портрет
27.02.2021

Агатангел Кримський: історичний портрет

Авторська екскурсія «Агатангел Кримський: історичний портрет». Людина що працювала 18 годин на добу, знала понад 60 мов і мала особисту бібліотеку, що налічувала 50 тис. книг – це все Агатангел Кримський. В нього вистачало сил та енергії вивчати як далеку Сирію і Ліван, так і рідну Звенигородщину. Цього року ми відзначаємо 150 років з дня народження видатного вченого та виняткової людини, який любив Україну і вважав себе українцем «не маючи й краплі української к..