Анонс подій

Тематична екскурсія «Цікавинки про різні місцинки»
19.03.2023

Тематична екскурсія «Цікавинки про різні місцинки»

На Вас чекає добірка відомих та малознаних куточків мальовничої Черкащини: водойми, зразки ландшафтного та садово-паркового мистецтва, реліктовий ліс. Цікаво? Тоді долучайтеся до нашої «мандрівки» 19 березня о 13.00 у залах природи краю Черкаського обласного краєзнавчого музею. Відкрийте для себе Черкащину по-новому! Тематичну екскурсію проведе завідувач відділу науково-просвітницької та виставкової роботи Марина Бугеря. Довідки за телефоном: 0970983676. Вартість: дорослі - 65 г..

Майстер-клас «Ловці снів»
18.03.2023

Майстер-клас «Ловці снів»

Сьогодні "ловець снів" популярний сувенір, який часто купують туристи в магазинах з індіанськими сувенірами. Батьки вішають їх як амулети, що повинні приносити щастя. "Ловці снів" мають фільтрувати нічні сни. Кошмари або погані відчуття потрапляють у центральну павутинку, тим часом, хороші сни і позитивні відчуття проходять під нижнім пір’ям, щоб потроху дістатися до нас. Коли настає світанок - тепле світло сонця відганяє кошмари і вони зникають з "ловця снів&qu..

Археологічна гра «Розкопки»
12.03.2023

Археологічна гра «Розкопки»

Відчуйте справжній азарт археологічних досліджень, пройдіть через щасливу мить власноручного виявлення знахідки-сенсації, доторкніться до прадавньої історії, відновіть старовинну посудину та порозгадуйте безліч загадок, що виринатимуть вам до рук із глибин минувшини. Всі на зустріч із археологічними пригодами! Проводить завідувач сектору археології ЧОКМ Сиволап Л.Г. Довідки за телефоном: 0970983676. Вартість: 50 грн. ..

Екскурсія "Традиційний дівочий головний убір – український вінок»
11.03.2023

Екскурсія "Традиційний дівочий головний убір – український вінок»

Наші пращури вважали рослини оберагами від злих духів, дурного ока та недугів, тому й сплітали віночки з різноманітних рослин. Віночки починали носити ще змалечку і, відповідно до віку дівчини, у нього вплітали інші квіти та трави. Вінок дівчата носили до заміжжя, а на весілля одягали весільний вінок. Про традиційні українські дівочі вінки, їх значення та ще багато цікавого ви почуєте на нашій екскурсії. Екскурсію проводить науковий співробітник ЧОКМ Біла Л.О. Запис телефоном 0970983676. ..

Археологічна гра "Розкопки" та археологічні пригоди Великого Кобзаря
09.03.2023

Археологічна гра "Розкопки" та археологічні пригоди Великого Кобзаря

У рамках відзначення Шевченківських днів запрошуємо завітати до Черкаського краєзнавчого музею на зустріч із археологічними пригодами та перевірити власну археологічну удачу! Ви дізнаєтесь, про пам’ятки пращурів, які вивчав та замальовував Тарас Григорович, про скіфські коштовності, виявлені експедицією, учасником якої був наш великий земляк, зможете прийняти участь у археологічних «розвідках», «розкопках», здійснити «камеральну обробку» виявлених «..