м. Черкаси вул. Слави, 1 | Київстар: 097 098 36 76 Міський номер: (0472) 37 20 91

Творчий майстер-клас: “Мистецтво оригамі”.

У дитинстві нас дивували прості складені речі з паперу. Паперові літачки, кораблики, тюльпани міцно осіли в наших дитячих спогадах. Дивно, наскільки дітей тішать ці прості речі, незважаючи на те, що підростаюче покоління здивувати вже майже нічим не можливо. Але як радіє дитина, коли запускають в небо паперовий літак!
Орігамі в традиції японців більше ніж мистецтво – це система взаємодії з навколишнім світом через творення «цілого з цілого». Склавши невеличку фігурку з листка паперу і вклавши у процес її створення певний зміст, творець досягає результату – заспокоює заплакану дитину, відволікає її, захоплює, знаходить до неї підхід, розкриває її хвилювання, страхи, невпевненості, пробиває браму замкненості, ворожості до оточуючого світу.
Так само творець орігамі взаємодіє із власною душею. Він лікує її від тяготи життєвих розчарувань, нездійсненних бажань і мрій, виводить свою свідомість на вищий рівень світосприйняття. Це і означає стати на Шлях наближення до гармонії та досконалості у своєму земному житті.
Оригамі розвиває дрібну моторику, заспокоює, а ще за допомогою оригамі можна прикрасити свою оселю та зробити чудовий подарунок рідним та друзям.
Попередній запис телефоном: 0970983676.
Вартість: 30 грн.

  • 25.08.2019
  • 08:00 - 09:00
Book Online