м. Черкаси вул. Слави, 1 | Київстар: 097 098 36 76 Міський номер: (0472) 37 20 91

Науково-дослідний відділ природи

Основними напрямками науково-дослідницької роботи відділу природи є вивчення природних ресурсів Черкаської області , їх використання і охорони, історії ботанічних і зоологічних досліджень,заповідної справи в краї, вивчення і каталогізація фондових колекцій, складання тематичних картотек.
Ці завдання реалізуються шляхом організації експедиційних виїздів в природні біотопи, роботи з архівними і фондовими матеріалами, а також з літературними джерелами в наукових бібліотеках.
Важливою частиною науково-дослідницької роботи є опрацювання і здача у фонди зібраного гербарного, ентомологічного, палеонтологічного, мінералогічного , фотографічного матеріалу. Результати досліджень є основою для підготовки публікацій, створення нових музейних експозицій,виступів на наукових конференціях, радіо і телебаченні.
В центрі України, на берегах середньої течії Дніпра розкинулися зелені луки, безкраї поля , ліси і сади Черкаської області. Багата і різноманітна її природа. Експонати п’яти експозиційних залів відділу природи розповідають про природні багатства Черкащини, їх використання і охорону.
Палеонтологічний, петрографічний матеріал знайомить з геологічною історією і будовою краю, з його мінерально-сировинною базою.

Post a comment