м. Черкаси вул. Слави, 1 | Київстар: 097 098 36 76 Міський номер: (0472) 37 20 91

Міжнародна акція “Ніч у музеї”

Коротка програма Ночі в Черкаський обласний краєзнавчий музей
Черкаський обласний краєзнавчий музей долучається до Ночі музеїв.
19 травня 2018 р. о 18 30 почнеться непересічне дійство.
Тільки цієї ночі ви одночасно можете побувати у різних епохах поряд з персонажами того часу. Починається все з кам’яного віку. Тут, біля вогнища ви почуєте розповідь про ядерну зброю кам’яного віку, спробуєте добути вогонь, також на вас чекає робота з кам’яними ножами – різання шкіри, далі – розгадування кам’яних загадок. І сюрприз – загадкове плетиво трипільських орнаментів: художній розпис мехенді (кольоровою хною) у трипільському стилі.
Чарівний світ природи Черкащини розкриється неповторною красою та звуками природи, а також чарівною казкою про Лукаша та Мавку.
Наступна історія це палке кохання останнього вікінга Гарольда Зігурда та Єлизавети Ярославни. Ви станете свідками поетичного освідчення цього історичного персонажу прекрасній Ярославні.
Вікторини та квести будуть розважать відвідувачів у залах істрії краю 14 поч. 20 ст. Демонстрація німого кіно поверне нас в історію кінематографа.
Ще трішечки і ми вже в Холодному Яру часів Холодноярської республіки, де побачимо самого Андрія Чорноту..
А після цього – Черкащина непманська. Ось тут наслухаєтесь платівок та ще й посмакуєте солодощами.
А хто не писав перами та чорнилами, тому слід сідати за парту 1930-х рр. Писати вас там точно навчать.
Сторінки щоденника з дотепними дописами та анекдотами самого Сергія Єфремова оживуть саме в цю ніч у залі «Розстріляного відродження»
Інтерактивна локація комунальна квартира дасть уявлення про те, як весело жилося черкащанам у 1950-1960-ті рр. та дасть відчути ту епоху ще й сфотографуватися на спільній кухні.
Сюрпризи від військових реконструкторів періоду ІІ світової війни, взяття «язика» та ще багато цікавого від київського клубу.
Ну, а потім, усі разом потрапимо у селище майстрів, де побачимо швачку за пошиттям керсетки, різьбяра та пасічника якраз за їх улюбленою працею, ну і скуштуємо щойно добутого на медогонці меду.
І на завершення, робота тактичної групи в зоні бойових дій перенесе нас ніби в зону АТО. Бойове злагодження, надання медичної допомоги та т. ін. від справжніх солдатів.
І це ще не все. Майстер-класи, музичні виступи, баріста, фейс-арт, петриківький розпис.
А також виступ музичного гурту «Шановні пішоходи».
Запрошуємо!

  • 19.05.2018
  • 18:30 - 21:30