м. Черкаси вул. Слави, 1 | Київстар: 097 098 36 76 Міський номер: (0472) 37 20 91

Майстерні пам’яті. Черкаси

22 жовтня – 8 листопада 2018
німецько-український освітній проект “Майстерні пам’яті” покаже результати актуальних досліджень питань Голокосту в Україні. Презентація відбудеться у форматі коміксу, фотоісторій, документального кіно, навчальних карток, що вчителі можуть використовувати для уроків у школах, розроблених “Центром Юдаїки” (Київ). Виставка міститиме відеоспогади очевидців Голокосту з дев’яти міст України та Черкасах. Цільова аудиторія – школярі, студенти, педагоги та дослідники історії.

ПРО ПРОЕКТ
Після реалізації меморіального проекту, присвяченого відзначенню 75-х роковин трагедії у Бабиному Яру, Єврейська громада міста Дюс­сельдорф разом із українськими партнерами Музеєм історії та культури євреїв Буковини (м. Чер­нівці) та Центром досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства (м. Київ), розпо- чала роботу над створенням сучасних освітніх матеріалів з історії Голокосту. Їх основою слугували історії свідків подій Голокосту в Україні, з якими організатори познайомилися під час роботи над проектом.

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ
Із пошуком та зйомкою свідків допомагали CVC-Cherkasy Volunteer Community

Дискусія можлива завдяки @ОПИ ХАВЭР и ОБЕФ ХЭСЭД ДОРОТ ЧЕРКАССЫ та Ukrainian Center for Holocaust Studies (Київ) та “Центру Юдаїки” (Київ).

Інші партнери
Музей історії та культури євреїв Буковини (м. Чернівці), Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства (м. Київ), Український центр вивчення історії Голо- косту (м. Київ), музей «Територія терору» (м. Львів), ГО «Культурний діалог» (м. Кременчук).

Проект відбувається за сприяння Міністерства закордонних справ ФРН та Посольства ФРН у м.Київ у межах Програми з розширення співпраці з громадянським суспільством в країнах Східного партнерства 2018. Проект знаходиться під патронатом Центральної ради євреїв Німеччини.

  • 22.10.2018 - 04.11.2018
  • 15:00 - 15:00
Book Online